Twój styl. Twój wybór.

Styl i funkcjonalność

Czterokrotny zwycięzca międzynarodowej nagrody za projekt Red Dot Design Award.  Po prostu doskonały styl i wspaniały duński design lup. Wybierz swój styl lup zabiegowych.

 

 

Premiera najnowszych lup ExamVision Kepler Reflekt.

Nowe lupy Kepler Reflekt oferują doskonałą ergonomię i kompleksowe widzenie peryferyjne (ponad teleskopami, które nie zasłaniają pola widzenia). Mogą Państwo cieszyć się pełnym, nieograniczonym widzeniem, naturalną, komfortowo zrelaksowaną ergonomiczną postawą i zoptymalizowaną głębią ostrości z wysoką ostrością, która zapewnia swobodę ruchów.

Lupy Kepler Reflekt są dostępne w powiększeniu: 4.0x

Lupy ExamVision Kepler Reflekt

Lupy zabiegowe ergo Kepler ReflektLupy Kepler Reflekt

Kepler Reflekt ergo lupy okularowe ExamVision

Kepler Reflekt 4.0x to pierwsze refrakcyjne ergo lupy ExamVision. Smukła czarna obudowa lupy wykonana jest z wytrzymałego, ale lekkiego magnezu i tytanu. Unikalną cechą tej opływowej konstrukcji o nieporównywalnej jakości jest nieograniczone widzenie peryferyjne oferujące pełną, niezakłóconą widoczność otoczenia. Konwencjonalne lupy refrakcyjne są umieszczane centralnie w okularach nośnych, zasłaniając widok nad lupą, podczas gdy nasze innowacyjne podejście pozwala na umieszczenie ich nisko, podobnie jak znane Państwu lupy galileuszowe lub pryzmatyczne do bezpośredniego widzenia. Ta innowacyjna konstrukcja daje profesjonalistom stomatologicznym i medycznym swobodę widzenia i interakcji z pacjentami, lokalizowania narzędzi, badania zdjęć rentgenowskich lub angażowania się w komunikację z kolegami, a wszystko to bez potrzeby zdejmowania ergo lup.

Co więcej, ergo lupy okularowe Kepler Reflekt są dostosowane do Państwa potrzeb, uwzględniając wadę wzroku, kąt nachylenia i inne indywidualne cechy, aby zapewnić nienaganną ostrość widzenia przy zachowaniu wygodnej, wyprostowanej pozycji pracy. Wyposażony w tę samą unikalną opcję precyzyjnego ogniskowania, co nasze inne lupy Kepler. Reflekt demonstruje nasze pełne zaangażowanie w personalizację, umożliwiając idealne ustawienie każdego teleskopu do indywidualnego wzroku każdego oka.

Ergonomiczna lupa stomatologiczna ExamVision Kepler Reflekt z powiększeniem 4.0x jest odpowiednia do długotrwałego użytkowania i skomplikowanych procedur. Mając na uwadze komfort użytkownika jako priorytet projektowy, Kepler Reflekt został opracowany jako najlżejsza lupa refrakcyjna na rynku, zwiększając komfort podczas długich sesji i minimalizując ryzyko zmęczenia lub nadwyrężenia mięśni.

Lupy ergo stomatologiczne i chirurgiczne Kepler Reflekt Lupy okularowe Kepler Reflekt

 

Zaprojektuj własne lupy stomatologiczne w kreatorze 3D >