Skonfiguruj i zobacz lupy ExamVision dla siebie w 3D

Teraz możesz zobaczyć jak wiele możliwości oferuje ExamVision w zakresie doboru powiększeń lup, wzorów i kolorów opraw oraz zauszników. Dowiedz się też więcej o różnych systemach optycznych i wybierz odpowiedni dla siebie. Oczywiście doradzimy również podczas naszego spotkania jeśli się na nie zdecydujesz. W lupach ExamVision możesz wybierać między wieloma powiększeniami od 2.3 aż do 6.4x.

Najwyższej klasy optyka zapewnia doskonałą jasność i olbrzymia głębię ostrości pozwalająca na dużą swobodę pracy, a indywidualnie dobrana odległość i kąt pochylenia układy powiększającego wpływa na ergonomię pracy o pozwala zapomnieć o bólach karku czy kręgosłupa. Dzięki doskonałej optyce możesz też pracować szybciej i dokładniej.

Lupy ExamVision są tworzone indywidualnie dla Ciebie na podstawie indywidualnych pomiarów wykonywanych przez naszych doświadczonych doradców ds. optyki i pracy w powiększeniu.

Każdy detal lup ExamVision jest przemyślany, dopracowany i indywidualnie dobrany dla Twojej komfortowej i ergonomicznej pracy. Uwzględniamy indywidualny rozstaw źrenic, odległość od pacjenta (roboczą), kat pochylenia teleskopów, każdą korekcję wad wzroku, kształt twarzy, rozmiar nosa i wiele innych czynników aby Twoje lupy idealnie pasowały do Ciebie i charakteru oraz sposobu pracy w polu zabiegowym.

ExamVision dba też szczególnie o estetykę i design systematycznie wprowadzając nowe rozwiązania. Ciekawe model opraw wraz z szeroką gamą dodatków możesz też przetestować w naszym kreatorze i zobaczyć wizualizację gotowych lup skonfigurowanych przez Ciebie.

Wypróbuj kreator 3D i zobacz swoje wymarzone lupy.

Napisz do nas biuro@getwell.pl lub zadzwoń +48 698 216 889 by dowiedzieć się więcej o lupach i oświetleniu ExamVision.