Znieczulenie komputerowe Calaject

Znieczulenie komputerowe Calaject

Pewny uchwyt i intuicyjna obsługa – Calaject I Znieczulenie komputerowe

Znieczulenie komputerowe Calaject Dental Advisor 2022

  • ergonomiczny i pewny chwyt pisarski – idealny, wyważony dozownik środka znieczulającego, nie za duży i niezbyt cienki, żeby nie wysilać drobnych mięśni dłoni
  • proste i intuicyjne 3 programy znieczuleń – nasiękowe, przewodowe, śródwięzadłowe z automatyczną aspiracją
  • sprawdzony serwis – już ponad 900 gabinetów z Calaject w Polsce od 9 lat!
  • brak dodatkowych, ukrytych kosztów – ampułki i igły jak do karpuli

Calaject to duńska jakość i skandynawski design. Doceniane przez stomatologów na cała świecie duńskie znieczulenie komputerowe, nagrodzone po raz kolejny, tym razem w 2022 „Dental Advisor” w kategorii Urządzenie Znieczulające.

Jak działa znieczulenie komputerowe Calaject?

Duńskie znieczulenie Calaject firmy RONVIG to znieczulanie komputerowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii – poprawiające skuteczność, bardzo dobrze tolerowane przez pacjenta i wygodne dla lekarza.

Znieczulanie z Calaject umożliwia osiągnięcie przez pacjenta maksymalnego komfortu podczas leczenia oraz zmniejsza niepokój przed kolejną wizytą.

Zobacz więcej www.calaject.pl

Techniki znieczulania

Znieczulenia: śródwięzadłowe, doprzegrodowe, domiazgowe, podniebienne

Możliwość znieczulenia komputerowego pojedynczego zęba bez otaczających tkanek miękkich stanowi doskonałą alternatywę przy leczeniu…

Więcej

Znieczulenie nasiękowe

Technika znieczulenia nasiękowego jest teraz jeszcze prostsza z Calaject. W pełni automatyczny program…

Więcej

Znieczulenie przewodowe

Z Calaject wykonasz je w pełni bezpiecznie i bezboleśnie wykorzystując program III. Bezbolesne…

Więcej

Już ponad 900 gabinetów w Polsce stosuje Calaject

Sprawdź gabinet w Twojej okolicy, który znieczula z użyciem Calaject!

 

Już dostępny przewodnik kliniczny

Znieczulenie miejscowe w stomatologii z użyciem systemu komputerowego Calaject

W przewodniku m.in. – praktyczne porady ułatwiające skuteczne wykonanie nawet skomplikowanych technik z zastosowaniem Calaject – znieczulenie PDL krok po kroku – specjalny rozdział o specyfice znieczuleń miejscowych u dzieci. Zobacz

Znieczulenie komputerowe Calaject przewodnik kliniczny

Opinie lekarzy

 

Marcin Bogurski

Gabinet stomatologiczny Bogurski

„Testowałem wiele urządzeń tego typu, a jednak długo pozostawałem wierny swojemu doświadczeniu z niezawodną karpulą. Wszystko się zmieniło po zapoznaniu się z nowym urządzeniem CALAJECT. Estetyczne, nowoczesne i niewielkie urządzenie jest dziś moim wiernym towarzyszem wielogodzinnej pracy. A pacjenci… no cóż, są zachwyceni.”

 

Praktyka Stomatologiczna

Małgorzata Maciejewska

“Znieczulenie Calaject działa rewelacyjnie – zarówno dzieci jak i dorośli pacjenci są zrelaksowani, a moja ręka w końcu odpoczywa!”

 

Hanna Marcinowska

GlamSmile Poznań

„Znieczulenie komputerowe stosuję w swojej praktyce w zasadzie od momentu kiedy pojawiło się na rynku. Niesamowicie poprawiło komfort znieczulania zarówno dla pacjentów, jak i dla mnie. W tej chwili już nie wyobrażam sobie znieczulania za pomocą karpuli, moi pacjenci również.”

 

Anna i Łukasz Bańczyk

alfaMEDICA

„Znieczulenie komputerowe to już standard w gabinecie stomatologicznym. W alfaMEDICA stawiamy na komfort pacjenta i jesteśmy pod tym względem bardzo wymagający. System do znieczuleń Calaject spełnia nasze oczekiwania. Jest nie tylko bezbolesny ale również wygodny w użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest bardzo dobry support ze strony firmy oraz niskie koszty utrzymania sprzętu.”