Gratulujemy zakupu lup Kepler Advanced by ExamVision

Lupy o zmiennym powiększeniu Kepler Advanced by ExamVision to najbadziej zaawansowany przyrząd optyczny. Przed pierwszym użyciem pamiętaj ustawić ostrość za pomocą Fine-focus, zgodnie ze swoją odległością roboczą i dobierz odpowiednie powiększenie w systemie Turn’n’Click. Możesz też zmieniać i dopasowywać ostrość do odległości pracy/tzw.roboczej* później w zależności od potrzeb i wybranego powiększenia.

*Odległość robocza, którą zmierzyliśmy z Tobą i ustaliliśmy przy zamówieniu, na którą Twoje indywidualne lupy zostały wykonane przez optometrystów ExamVision, znajduje się na dołączonym do lup certyfikacie.

Lupy o regulowanym powiększeniu Kepler Advanced

ExamVision Zmiana powiększenia

Srebrny pierścień pośrodku każdego teleskopu służy do zmiany powiększenia

System turn’n’click pozwala na zmianę powiększenia jednym ruchem.

Najmniejsze powiększenie (3.6x), gdy srebrny pierścień przekręcony jest maksymalnie w lewo. Powiększenie zwiększamy obracając pierścień w prawo – każdy klik o kolejne powiększenie (4.5x, 5.5x, 6.4x).

Największe powiększenie (6.4x), gdy pierścień jest przekręcony maksymalnie w prawo.

– WAŻNE –

Aby na każdym teleskopie ustawione było to samo powiększenie, analogicznie dla każdego oka.

 

Regulacja ostrości

Szary pierścień na końcu każdego teleskopu służy do regulacji ostrości

Lupy Kepler Advanced posiadają unikalny, opatentowany przez ExamVision system „Fine-focus”. Dzięki Fine-focus ręcznie ustawisz ostrość w każdym z teleskopów jeśli to konieczne zgodnie ze swoją odległością roboczą. System jest wstępnie ustawiony fabrycznie ale dodatkowa regulacja zwiększa Twoje możliwości diagnostyczne, zwłaszcza przy największych powiększeniach oraz zwiększa swobodę pracy w ramach odległości roboczej.

Ostrość ustawiamy za pomocą szarego pierścienia na końcu każdego teleskopu – dla każdego oka oddzielnie.

Zamykamy jedno oko i dostrajamy ostrość, powtarzamy z drugim okiem nie zmieniając odległości roboczej od obiektu i powiększenia.

– WAŻNE –

Przed rozpoczęciem pracy należy dostroić ostrość, patrząc w lupach na przedmiot ustawiony zgodnie

z ustaloną przy zamówieniu indywidualną odległością pracy przy największym powiększeniu.

Zobacz jak rozpocząć pracę w Kepler Advanced na filmie ExamVision

Najwyższe dostępne powiększenie w lupach o zmiennym powiększeniu

Kepler Advanced – nagrodzone prestiżową nagrodą Red Dot Product Design Award 2019 – to najnowsze, przełomowe lupy o zmiennym powiększeniu, jedyne na świecie z 4 powiększeniami w 1 (3.6x, 4.5x, 5.5x, 6.4x). W lupach Kepler Advanced dzięki systemowi Turn’N’Click, jednym ruchem wybierzesz jedno z czterech powiększeń. Pozwoli Ci to dobrać optymalne powiększenie do wykonywanej procedury – od powiększeń diagnostycznych do bliskich mikroskopowym. Lupy Kepler Advanced zapewniają doskonałą ostrość widzenia przy zachowaniu wygodnej, ergonomicznej pozycji.

Advanced – to zaawansowany system optyczny spełniający wszystkie potrzeby pracy w powiększeniu. Kepler Advanced zostały zaprojektowane szczególnie dla specjalistów stomatologii i medycyny, poszukujących lup najwyższej klasy, o wyższych powiększeniach. Wykonane perfekcyjnie w unikalnej technologii, z najwyższej klasy materiałów. Ultralekkie lupy o dużym powiększeniu.

W ExamVision cały czas rozwijamy i doskonalimy technologie optyczne, aby zaoferować najlepsze rozwiązania. Trzy nagrody Red Dot Design są świadectwem naszego nieustannego dążenia do doskonałości. Nasze lupy są wykonywane w 100% na indywidualne zamówienie, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące sposobu pracy i wad wzroku.

Skorzystaj ze wszystkich zalet Kepler Advanced, przełomowych lup o zmiennym powiększeniu. Zobacz Kepler Advanced

Lupy o zmiennym powiększeniu Kepler Advanced

Lupy o regulowanym powiększeniu Kepler Advanced

Lupy o 4 powiększeniach Kepler Advanced