Dlaczego wybrać indywidualne lupy stomatologiczne ExamVision?

Leczenie stomatologiczne wymaga precyzji, dlatego oczy są Twoim podstawowym narzędziem pracy. Aby być wystarczająco blisko pola zabiegowego, wielu lekarzy przyjmuje bardzo niekomfortową, zgarbioną pozycje przy pacjencie. Lupy stomatologiczne pozwalają widzieć ostro przy zachowaniu optymalnej, wyprostowanej pozycji pracy. W pozycji, w której oszczędzasz swoje ciało i kręgosłup.

Lupy stomatologiczne ergonomia

Wszystkie lupy powiększające ExamVision są projektowane przez optyków i dostosowywane do indywidualnego dentysty czy higienistki stomatologicznej. W finalnym produkcie uwzględniamy indywidualne parametry wzroku, potrzebne powiększenie, a także środowisko pracy, w tym odległość roboczą oraz dostępne akcesoria.

Udoskonal swoją pozycję pracy dzięki lupom stomatologicznym ExamVision

Jedną z głównych korzyści pracy w lupach dla dentystów i higienistek stomatologicznych jest natychmiastowa poprawa pozycji pracy. Pracując bez lup dentyści i higienistki mają tendencję do zgarbionej, niekomfortowej pozycji, która prowadzi do przewlekłych bólów szyi i dolnej części kręgosłupa.

Pracując w lupach stomatologicznych ExamVision na co dzień, zdecydowanie poprawisz swoją pozycję pracy, co przyniesie Ci korzyści bardzo szybko i na długo.

lupy stomatologiczne prawidłowy dobórLupy stomatologiczne przy pacjencie

Lupy stomatologiczne ExamVision to lupy na miarę dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Zespół optometrystów i wyszkolonych specjalistów ExamVision pomoże Ci dopasować lupy stomatologiczne o optymalnym powiększeniu. W oparciu o Twoje potrzeby i sposób pracy pomożemy w pełni zindywidualizować lupy dla Ciebie, aby były idealnie dopasowane do Twojego wzroku i jednocześnie zapewniały w pełni ergonomiczną pozycję.

Wada wzroku? To dla nas żaden problem. Dla pełnego komfortu pracy, oferujemy korekcję każdej wady wzroku w lupach stomatologicznych: soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe oraz wieloogniskowe (inaczej progresywne), montowane w oprawach zgodnie z receptą. Dzięki temu rozwiązaniu spoglądając w lupach ponad teleskopami widzisz jak w swoich okularach. Dowolną korekcję możemy zastosować również w układzie powiększającym teleskopów. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami optycznymi tutaj.

Lupy stomatologiczne korekcja wad wzrokuLupy stomatologiczne oprawki icon

Lupy stomatologiczne ExamVision są produkowane z użyciem optyki światowej klasy. Stosujemy również najlepsze dostępne powłoki i filtry chroniące przed promieniowanie UV i szkodliwym światłem niebieskim, powłoki antyrefleksyjne oraz rozwiązania zabezpieczające przed łatwym zarysowaniem i zabrudzeniami. Dowiedz się więcej o naszych pomiarach i ochronie Twojego wzroku tutaj.

Indywidualne rozwiązania

Nasi specjaliści od optyki i ergonomii zapewniają rozwiązania w lupach stomatologicznych w pełni dopasowane do Ciebie.

Lupy stomatologiczne ExamVision indywidualny dobór

Dostarczamy rozwiązania dla dentystów, dla których najważniejsza jest precyzja.

Lupy stomatologiczne o zmiennym powiększeniu Kepler Advanced

Doskonały obraz i precyzja

Nasza optyka w lupach stomatologicznych pomoże Ci osiągnąć krystalicznie czysty obraz, niezbędny do najwyższej precyzji pracy.

Satysfakcja z pracy

Osiągana dzięki lepszym efektom leczenia, szybszej pracy i dobrze leczonym pacjentom.Lupy stomatologiczne ExamVision

Styl i funkcjonalność

Czterokrotny zwycięzca międzynarodowej nagrody za projekt Red Dot Design Award.  Po prostu doskonały styl i wspaniały duński design.

Lupy stomatologiczne ExamVision oprawy Panto i Sport

 

Dłuższa praca

Udowodniono, że dzięki lupom indywidualnym poprawiona ergonomiczna pozycja, pomaga unikać problemów z układem mięśniowo-szkieletowym.

Spokojna głowa

Z gwarancją na lupy stomatologiczne ExamVision aż do pięciu lat i niezrównaną obsługą serwisową Getwell.

Lupy stomatologiczne ExamVision zestaw startowyLupy stomatologiczne ExamVision 5 lat gwarancji