Lupy ExamVision w akcji!

 

Duńskie lupy indywidualne ExamVision dostępne na kursie Dentist dla uczestników są dopasowane do lekarza aby zapewnić najwyższy komfort i ergonomię pracy.

Lupy ExamVision mogą być wykonane dla osób z każdą wadą wzroku z korekcją w szkłach otaczających jak okularach i odrębną w teleskopach dla zapewnienia idealnej, indywidualnej i ergonomicznej odległości od pola zabiegowego. Dzięki temu pozycja podczas pracu nawet u osób z dużymi i skomplikowanymi wadami wzroku będzie idealna i ergonomiczna.

Podczas kursów @Dentist Dr Macieja Żarow można sprawdzić lupy ExamVision w praktyce.

Lupy ExamVision z doskonałą optyką, głębią ostrości, indywidualną ogniskową i kątem deklinacji dostosowanym do indywidualnej pozycji pracy, występują w powiększeniach od 2.3 x do 6.4 x.

Lupy Kepler Advanced ExamVision – jedyne lupy o zmiennym powiększeniu z 4 powiększeniami w jednych lupach 3.6 – 4.5 – 5.5 – 6.4 x również dostępne z pełną korekcją wad wzroku.

 

Napisz do nas biuro@getwell.pl lub zadzwoń +48 698 216 889 by dowiedzieć się więcej o lupach i oświetleniu ExamVision oraz poznać warunki promocji.