Kamera OXO 4 K

Doskonała kamera zabiegowa z rozdzielczością do 4K. 

Perfekcyjna optyka i stabilizacja obrazu Sony EIS z szybkim przesyłaniem danych Wi-Fi 5 GHz.

OXO 4K

Dzięki funkcjom niespotykanym wcześniej w kamerze zabiegowej, możesz włączyć lekką, bezprzewodową kamerę OXO 4K, z szybkim przesyłaniem obrazu, do swojej codziennej pracy lub do szkoleń online.

Doskonała rozdzielczość do wyboru do 4K.

Zobacz kamerę OXO 4K

Kamera OXO 4K

Lekka i poręczna

Montowana na lupach, oprawach okularowych, czepcu lub opasce czołowej zwiększa wygodę pracy z rejestracją obrazu i podnosi jakość prezentacji.

Oświetlenie OXO 4K

Oświetlenie do kamery

Wykorzystaj w pełni swoją kamerę OXO 4K dzięki naszemu przenośnemu oświetleniu LED. OXO Light oferuje bezcieniowe światło neutralne białe (od 5 000 do ≤ 5 500 Kelvina), które można podłączyć bezpośrednio do akumulatora kamery 4K OXO bez dodatkowych przewodów!

Więcej o oświetleniu OXO 4K

Obiektywy 22 mm i 16 mm

W kamerze OXO 4K znajduje się obiektyw 22mm, mamy też obiektyw 16 mm, który oferuje większy kąt widzenia (AOV) i większą głębię ostrości, umożliwiając poszerzenie AOV. Obiektyw OXO 16 mm może obejmować w normalnej odległości roboczej całe usta pacjenta lub cały kwadrant.

Zestaw do unitów

Użyj adaptera lampy OXO, aby przymocować kamerę do lampy i zintegrować kamerę OXO 4K z każdym unitem. Możesz zamontować kamerę OXO 4K na większości lamp dentystycznych.

Zdalne sterowanie bluetooth

Dzięki naszemu bezprzewodowemu, akumulatorowemu pedałowi nie musisz dotykać aparatu podczas pracy. Dzięki szybkiej i cichej reakcji możesz łatwo nagrywać filmy po prostu naciskając pedał!

Wi-Fi 5 GHz

Korzystając z Wi-Fi 5 GHz, kamera 4K OXO może z prędkością 50 Mb/s, płynnie i bezproblemowo łączyć się ze smartfonem lub tabletem. Zatrzymaj/rozpocznij nagrywanie i rób filmy oraz zdjęcia w odległości nawet do 10 metrów od kamery OXO 4K.

Sprawdź kamerę OXO 4K

Aplikacja i nagrywanie

Aplikacja OXO 4K (IOS i ANDROID) pomaga pobierać filmy i obrazy z kamery z “prędkością światła”. Zapewnia wygodny podgląd i odtwarzanie. Prosta w użyciu dla początkujących, ale zaprojektowana z myślą o profesjonalnej pracy. Umożliwia także bezprzewodową transmisje video live na monitorze lub rzutniku.

Zobacz video z OXO 4K