Wiele procedur wymaga stosowania optyki najwyższej jakości, która zapewni odpowiednią swobodę ruchu oraz ergonomiczną postawę podczas pracy. Lupy ExamVision, powszechnie stosowane w stomatologii, medycynie i weterynarii, są precyzyjnym narzędziem dla każdego kto potrzebuje wyjątkowej jakości obrazu oraz poprawy ergonomii pracy. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o ergonomii.

Wybierając lupy ExamVision dołączysz do światowego grona profesjonalistów, którzy cieszą się korzyściami płynącymi z używania w pełni zindywidualizowanych lup najwyższej klasy. Lupy zaprojektowane i wyprodukowane przez optometrystów ExamVision w Danii są idealnie dopasowane dzięki pomiarom naszych specjalistów. Dostarczamy szeroki wybór systemów lup i powiększeń, w tym unikalne lupy Kepler Advanced z 4 powiększeniami do wyboru w jednych lupach. Kliknij tutaj aby zobaczyć całą gamę dostępnych powiększeń. Nasze lampy LED montowane na lupach oraz akcesoria będą doskonałym uzupełnieniem Twojej optyki. W oparciu o Twoje potrzeby i doświadczenie, doradzimy i dopasujemy idealne lupy dla Ciebie.

Soczewki korekcyjne i rozwiązania optyczne

Wada wzroku? To dla nas żaden problem. Dla pełnego komfortu pracy, oferujemy korekcję każdej wady wzroku: soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe oraz wieloogniskowe (inaczej progresywne), montowane w oprawach zgodnie z receptą. Dzięki temu rozwiązaniu spoglądając ponad teleskopami widzisz jak w swoich okularach. Dowolną korekcję możemy zastosować również w układzie powiększającym teleskopów.

Lupy ExamVision są produkowane z użyciem optyki światowej klasy. Stosujemy również najlepsze dostępne powłoki i filtry chroniące przed promieniowaniem UV i szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym, powłoki antyrefleksyjne oraz rozwiązania zabezpieczające przed łatwym zarysowaniem i zabrudzeniami. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami optycznymi tutaj.

Jakie lupy wybrać w weterynarii?

Lupy ExamVision oferują szeroki zakres powiększeń do weterynari. Powiększenia od 2.3 x do 6.4 x dają szeroki wybór powiększeń dostosowanych do wszystkich procedur weterynaryjnych – diagnostycznych i zabiegowych. W chirurgii ogólnej i zabiegach podstawowych w weterynarii najczęściej wybierane są lupy Galilean HD o powiększeniach 2,8 x lub 3,3 x – czytaj więcej o Galilean HD. Duży zakres głębii ostrości (do 20 cm) i duże pole widzenia zapewniają uniwersalność pracy w wielu zabiegach. Dodatkowo indywidualny kąt wklejenia teleskopów pozwala na wybór optymalnej – najczęstszej pozycji pracy. Również odległość robocza dostosowywana jest indywidualnie do operatora.

Jeśli potrzebujesz większych powiększeń w weterynarii do zaawansowanych zabiegów idealnym wyborem są lupy Kepler Advanced – jedyne na rynku lupy o 4 zmiennych powiększeniach – 3.6 – 4.5 – 5.5 – 6.4 x. Jednym ruchem przejdziesz z powiększenia diagnostycznego do bliskiego mikroskopowemu. Lupy Kepler Advanced to najlżejsze lupy w swojej kategorii, zapewniają doskonałe parametry dzięki najwyższej jakości optyce i indywidualnemu wykonaniu w ExamVision Dania.

Lupy ExamVision Galilean HD weterynaria

Lupy ExamVision Galilean HD weterynaria – powiększenia 2.3, 2.8, 3.3, 3.8 x

Lupy ExamVision Kepler Advanced weterynaria

Lupy ExamVision weterynaria – Kepler Advanced – zmienne powiększenia 3.6-4.5-5.5-6.4

Oprawy

Szeroki wybór opraw – wzory i kolory, wykonanych z tytanu i włókna węglowego. Zapewniają maksymalny komfort pracy w lupach w weterynarii.

Oprawy łup ExanVision

Oprawy dobieramy tak aby idealnie pasowały do kształtu twarzy – model i rozmiar, do wyboru różne długości zauszników i wielkości nosków.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z przedstawicielem w celu doboru indywidualnych lup ExamVision dla weterynarii:

61 870 82 10 /  698 216 889 lub napisz: biuro@getwell.pl

Pomiary w gabinecie weterynaryjnym

Przedstawiciel dokona niezbędnych pomiarów w gabinecie (PD, odległość robocza, powiększenie) i zaprezentuje wszystkie opcje – rodzaje opraw, rozmiary. Lupy po zamówieniu zostaną wykonane w Danii przez doświadczonych optometrystów z uwzględnieniem każdej wady wzroku w układzie powiększającym (teleskopy) jak i szkłach otaczających – okularowych, z wykorzystaniem szkieł renomowanych firm. Tak abyś czuł się w pracy jak we własnych okularach.