SKANER PSP

FireCR – SKANER PSP

skaner płytek PSPNajnowszy skaner płytek PSP (płytek fosforowych) FireCR, firmy 3Disc Imaging to idealne rozwiązanie do praktyk dentystycznych każdej wielkości. W zestawie z najpopularniejszym na rynku aparatem przenośnym PORT-X umożliwia swobodną i szybką diagnostykę, również w gabinetach wielostanowiskowych (zobacz artykuł Swoboda wykonywania zdjęć punktowych).

QuantorDent_Logo_RGB_LargeZaawansowany i zarazem intuicyjny w obsłudze program QUANTOR zwiększa możliwości diagnostyczne. Specjalne oprogramowanie pozwala na prezentację badań pacjentom również na urządzeniach mobilnych.FireCR Dental

 

Diagnostyka w kilka sekund

Łatwe do pozycjonowania, cienkie i elastyczne płytki już po kilku sekundach umożliwiają wyświetlenie badania na ekranie komputera. Urządzenie wyróżnia się bardzo krótkim czasem skanowania – od 4,1 – 7,2 s. Bezpośrednio po skanowaniu obraz jest widoczny również na kolorowym wyświetlaczu LCD skanera w celu weryfikacji wyniku.

 

Krystaliczna jakość we wszystkich rozmiarach

Skaner obsługuje wszystkie uniwersalne rozmiary płytek: 0, 1, 2, 3 i 4c! Możliwość wyboru powierzchni aktywnej od 22 x 31 mm do 48 x 54 mm ułatwia precyzyjne wykonanie zdjęć wewnątrzustnych, w tym również skrzydłowo-zgryzowych.

Zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe

Zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe

Bitewing2

Zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe

Molars2

Zdjęcie zęby trzonowe

Molars1

Zdjęcie zęby trzonowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Większa żywotność płytek

Konstrukcja skanera FireCR różni się od urządzeń dostępnych na rynku. Płytkę w dowolnym rozmiarze umieszczamy na namagnesowanej tacy podajnika. Podczas skanowania płytka nie jest narażona na nacisk rolek, prowadnic i innych elementów mechanicznych co zdecydowanie zwiększa jej trwałość.

Intuicyjna obsługa, którą docenisz

skaner płytek PSP FireCRSkanowanie uruchamiamy jednym naciśnięciem, a dzięki namagnesowanej tacy podajnika „push and go” łatwo umieścić płytkę w skanerze. Dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia danych, płytka jest gotowa do kolejnej ekspozycji.

Zobacz również krótki film prezentujący wykonywanie zdjęcia z użyciem skanera FireCR

Karta mikro SD

Jako jednen z nielicznych skanerów na rynku, FireCR posiada wbudowaną pamięć 100 ostatnich zdjęć.

Jeden skaner – zdjęcia dla całej Kliniki

Skaner zwiększa efektywność pracy – zarówno w gabinetach jedno- jak i wielostanowiskowych.

skaner płytek PSP FireID

Czytnik RFID FireID

Płytki PSP z chipem RFID pozwalają bezbłędnie przyporządkować zdjęcie do danego pacjenta. Po zarejestrowaniu pacjenta, płytkę na której będziemy wykonywać zdjęcie przykładamy do czytnika FireID. Dane pacjenta zostaną automatycznie zakodowane na płytce. Dzięki temu po wykonaniu zdjęcia i zeskanowaniu płytki, zdjęcie zostanie automatycznie przypisane do właściwego pacjenta. Eliminuje to błędy i zwiększa efektywność pracy, zwłaszcza w gabinetach wielostanowiskowych.

Możliwość pracy skanera w sieci Ethernet daje duże możliwości konfiguracji.

 

Ulotka do pobrania

Artykuł z Nowego Gabinetu

Artykuł z Nowego Gabinetu

FireCR Manual

Instrukcja użytkownika do pobrania

skaner płytek PSP akcesoria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doradztwo – radiologia stomatologiczna.

Doradzimy wybór optymalnego sprzętu, miejsca instalacji oraz przybliżymy wymagania dotyczące rejestracji sprzętu. Wykonujemy również Projekty Osłon Stałych niezbędne do rejestracji.

Skontaktuj się z doradcą Getwell w celu umówienia się na bezpłatną konsultację i ocenę gabinetu, tel. 696 054 800 lub 61 870 82 10.

 

 

 

W NASZEJ OFERCIE

ExamVision lupy indywidualne

Lupy indywidualne

Znieczulenie komputerowe Calaject

Znieczulenie Calaject

Aparaty RTG

Aparat RTG PORT X

Radiografia PortView

Radiografia PORT VIEW

Skaner PSP FireCR

Skaner PSP FireCR

Pantomograf Papaya

Pantomograf Papaya

Tomograf Papaya CT

Tomograf PAPAYA CT

Krzesla ergonomiczne BQE

Krzesła ergonomiczne BQE