Skaner PSP weterynaria

Skaner PSP weterynaria – dedykowany skaner płytek PSP FireCR dla weterynarii, firmy DigiRay

to idealne rozwiązanie do praktyk weterynaryjnych. W zestawie z najpopularniejszym na rynku aparatem przenośnym PORT-X umożliwia swobodną i szybką diagnostykę. Dostępny z oprogramowaniem dedykowanym dla weterynarii.

Zaawansowany i zarazem intuicyjny w obsłudze program QUANTOR zwiększa możliwości diagnostyczne. Specjalne oprogramowanie pozwala na prezentację badań pacjentom również na urządzeniach mobilnych.Skaner PSP weterynaria FireCR

Diagnostyka w kilka sekund

Łatwe do pozycjonowania, cienkie i elastyczne płytki już po kilku sekundach umożliwiają wyświetlenie badania na ekranie komputera. Urządzenie wyróżnia się bardzo krótkim czasem skanowania – od 4,1 – 7,2 s. Bezpośrednio po skanowaniu obraz jest widoczny również na kolorowym wyświetlaczu LCD skanera w celu weryfikacji wyniku.

Krystaliczna jakość we wszystkich rozmiarach

Skaner obsługuje wszystkie uniwersalne rozmiary płytek: 0, 1, 2, 3 i 4c! Możliwość wyboru powierzchni aktywnej od 22 x 31 mm do 48 x 54 mm ułatwia precyzyjne wykonanie zdjęć.

Większa żywotność płytek

Konstrukcja skanera FireCR różni się od urządzeń dostępnych na rynku. Płytkę w dowolnym rozmiarze umieszczamy na namagnesowanej tacy podajnika. Podczas skanowania płytka nie jest narażona na nacisk rolek, prowadnic i innych elementów mechanicznych co zdecydowanie zwiększa jej trwałość.

Intuicyjna obsługa, którą docenisz

Skaner PSP weterynaria FireCRSkanowanie uruchamiamy jednym naciśnięciem, a dzięki namagnesowanej tacy podajnika „push and go” łatwo umieścić płytkę w skanerze. Dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia danych, płytka jest gotowa do kolejnej ekspozycji.

Karta mikro SD

Jako jeden z nielicznych skanerów na rynku, FireCR posiada wbudowaną pamięć 100 ostatnich zdjęć.

Jeden skaner – zdjęcia dla całej Kliniki

Skaner zwiększa efektywność pracy – zarówno w gabinetach jedno- jak i wielostanowiskowych.

 

Płytki PSP z chipem RFID pozwalają bezbłędnie przyporządkować zdjęcie do danego pacjenta. Po zarejestrowaniu pacjenta, płytkę na której będziemy wykonywać zdjęcie przykładamy do czytnika FireID. Dane pacjenta zostaną automatycznie zakodowane na płytce. Dzięki temu po wykonaniu zdjęcia i zeskanowaniu płytki, zdjęcie zostanie automatycznie przypisane do właściwego pacjenta. Eliminuje to błędy i zwiększa efektywność pracy.

Możliwość pracy skanera w sieci Ethernet daje duże możliwości konfiguracji.

Skontaktuj się z nami:

+48 61 870 82 10, +48 698 216 889

e-mail: biuro@getwell.pl


Przenośny zestaw RTG dla weterynarii

Idealny, kompaktowy przenośny zestaw RTG dla weterynarii aparat PORT X-IV z radiografią PortView i aplikacją mobilną na tablet/smartphone.

Najnowszy, w pełni przenośny, wygodny i lekki zestaw RTG Genoray do wykonywania zdjęć punktowych, z możliwością natychmiastowego przeglądania zdjęć na tablecie lub smartfonie.

przenośny zestaw RTG dla weterynarii

Wykonywanie zdjęć punktowych jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Podłącz radiografię PortView bezpośrednio do aparatu RTG PORT X-IV i ciesz się błyskawicznym podglądem zdjęcia na aparacie, tablecie lub smartfonie. Natychmiastowa diagnostyka w gabinecie i w terenie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i miniaturyzacji RTG.

Twoje zdjęcia powędrują z aparatu na komputer lub urządzenie mobilne z przejrzystą aplikacją PortView.
Ergonomiczna budowa i niska waga (tylko 1,5 kg) pozwalają na wykonanie ekspozycji przy użyciu jednej ręki.
Nowoczesny design nagrodzony Red Dot Award sprawi, że praca z aparatem PORT-X IV będzie efektywna i zarazem komfortowa.

Do budowy aparatu wykorzystano lampę Toshiba o ogniskowej 0.4 mm i napięciu 70kV. W rezultacie powstają najwyższej jakości, ostre i przejrzyste zdjęcia.

Wysokiej pojemności bateria litowo-polimerowa zapewni wykonanie do 400 ekspozycji na jednym ładowaniu (przy czasie ekspozycji 0,5s).

Czytaj więcej na stronie Genoray.com

Zastosuj PORT X-IV z nadzwyczajnym sensorem radiografii GIX-I

 

ERGONOMICZNY – ZAOKRĄGLONY SENSOR

Ergonomiczna konstrukcja narożników czujnika zapewnia większy komfort podczas badania.

Interfejs USB 2.0 ułatwia podłączenie bezpośrednio do komputera PC lub bezpośrednio do PORT-X IV.

Wodoodporny i pyłoszczelny o stopniu wodoodporności IP67, to doskonałe rozwiązanie w środowiskach dentystycznych narażonych na wilgoć i kurz.

2 rozmiary czujników.