Przenośny zestaw RTG dla weterynarii

Idealny przenośny zestaw RTG dla weterynarii aparat PORT X-IV z radiografią PortView i aplikacją mobilną na tablet/smartphone.

Najnowszy, w pełni przenośny, wygodny i lekki zestaw RTG Genoray do wykonywania zdjęć punktowych, z możliwością natychmiastowego przeglądania zdjęć na tablecie lub smartfonie.

przenośny zestaw RTG dla weterynarii

Wykonywanie zdjęć punktowych jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Podłącz radiografię GIX-1 bezpośrednio do aparatu RTG PORT X-IV i ciesz się błyskawicznym podglądem zdjęcia na aparacie, tablecie lub smartfonie. Natychmiastowa diagnostyka w gabinecie i w terenie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i miniaturyzacji RTG.

Twoje zdjęcia powędrują z aparatu na komputer lub urządzenie mobilne z przejrzystą aplikacją PortView.
Ergonomiczna budowa i niska waga (tylko 1,5 kg) pozwalają na wykonanie ekspozycji przy użyciu jednej ręki.
Nowoczesny design nagrodzony Red Dot Award sprawi, że praca z aparatem PORT-X IV będzie efektywna i zarazem komfortowa.

Do budowy aparatu wykorzystano lampę Toshiba o ogniskowej 0.4 mm i napięciu 70kV. W rezultacie powstają najwyższej jakości, ostre i przejrzyste zdjęcia.

Wysokiej pojemności bateria litowo-polimerowa zapewni wykonanie do 400 ekspozycji na jednym ładowaniu (przy czasie ekspozycji 0,5s).

Czytaj więcej na stronie Genoray.com

Zastosuj PORT X-IV z nadzwyczajnym sensorem radiografii GIX-1

 

ERGONOMICZNY – ZAOKRĄGLONY SENSOR

Ergonomiczna konstrukcja narożników czujnika zapewnia większy komfort podczas badania.

Interfejs USB 2.0 ułatwia podłączenie bezpośrednio do komputera PC lub bezpośrednio do PORT-X IV.

Wodoodporny i pyłoszczelny o stopniu wodoodporności IP67, to doskonałe rozwiązanie w środowiskach dentystycznych narażonych na wilgoć i kurz.

2 rozmiary czujników.

 

W ofercie również skaner płytek fosforowych z oprogramowaniem dedykowanym dla weterynarii.

FireCR DentalDiagnostyka w kilka sekund

Łatwe do pozycjonowania, cienkie i elastyczne płytki już po kilku sekundach umożliwiają wyświetlenie badania na ekranie komputera. Urządzenie wyróżnia się bardzo krótkim czasem skanowania – od 4,1 – 7,2 s. Bezpośrednio po skanowaniu obraz jest widoczny również na kolorowym wyświetlaczu LCD skanera w celu weryfikacji wyniku.

Krystaliczna jakość we wszystkich rozmiarach

Skaner obsługuje wszystkie uniwersalne rozmiary płytek: 0, 1, 2, 3 i 4c. Możliwość wyboru powierzchni aktywnej od 22 x 31 mm do 48 x 54 mm ułatwia precyzyjne wykonanie zdjęć wewnątrzustnych, w tym również skrzydłowo-zgryzowych.

Czytaj więcej o skanerze PSP

 

Wykonujesz precyzyjne zabiegi chirurgiczne? Zobacz też indywidualne lupy zabiegowe ExamVision

Lupy premium ExamVision wyznaczają nowy standard pracy w powiększeniu.

Duńskie lupy indywidualne ExamVision wykonywane na zamówienie – indywidualny rozstaw źrenic, odległość robocza, kąt deklinacji i korekcja każdej wady wzroku w lupach i w szkłach otaczających. Trzy
systemy optyczne: HD Galilean – duże pole widzenia i głębia ostrości, Kepler Kompakt – kompaktowy system pryzmatyczny o idealnym obrazowaniu, Kepler Advanced lupy pryzmatyczne z 4 zmiennymi
powiększeniami aż do 6,4. Różne wzory i kolory opraw.

Nasze lupy premium to doskonały przyrząd optyczny.

Dzięki wysokiej jakości układu optycznego od dostawcy Leica, perfekcyjnej konstrukcji, opartej na materiałach premium oraz indywidualnemu dostosowaniu do operatora zapewniają maksymalną dokładność pracy, przy dużej głębi ostrości i jasności pola zabiegowego.

Nasi specjaliści zapewnią profesjonalny dobór optyczny lup z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi optycznych i pomiaru Państwa cech indywidualnych.

Czytaj więcej o lupach ExamVision