KAMERA

Zobacz swoją pracę pod właściwym kątem i podziel się online!

OXO 4K kamera zabiegowaOXO 4K kamera zabiegowa montowana na lupach, która umożliwia rejestrację i transmisję zabiegów w postaci zdjęć lub video przez wifi lub online.

Dzięki szybkiemu, wbudowanemu  wifi, możliwa jest też prezentacja szkoleniowa po bezpośrednim podłączeniu urządzeń mobilnych (smartfon, ipad) do kamery.

Kamera OXO to profesjonalna jakość dla Ciebie! Posiada przetworniki obrazu Sony IMX377 i 2 obiektywy 4K. Nagrywa 4K / 30fps przy 60 Mb / s, 4x jakość 1080p na karcie SD.

Sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych lub opcjonalnego bezprzewodowego pedału OXO.

Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS)

Po raz pierwszy wideo zabiegowe 4K / 30fps obsługuje EIS. Rób to, co robisz, i pozwól EIS zadbać o stabilizację pracy. Filmy zabiegowe/dentystyczne zwykle wymagają postprodukcji w celu zmniejszenia drżenia. Dzięki kamerze OXO 4K możesz uniknąć dodatkowego czasu poświęconego na edycję dzięki doskonałej funkcji elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS).

OXO kamera zabiegowaDoskonała transmisja obrazu z szybkim Wi-Fi

Używając Wi-Fi 5 GHz Twoja kamera OXO 4K przesyła dane z prędkością 50 Mb /s i bezproblemowo łączy się ze smartfonem lyb tabletem. Zatrzymaj / rozpocznij nagrywanie i rób filmy i zdjęcia w odległości do 10 metrów od kamery OXO 4K.

Obraz z kamery za pomoca tabletu lub smartfona, możesz przesłać dalej online z dowolnego miejsca i prowadzić swobodnie zdalne szkolenia mobilne lub webinaries, za pomocą wielu popularnych aplikacji i komunikatorów.

OXO kamera zabiegowaNagrywaj jak profesjonalista z aplikacją OXO

Aplikacja OXO Cam (MAC, Android) zapewnia wiele funkcji umożliwiających wygodne przeglądanie, nagrywanie i odtwarzanie. Prosta w użyciu dla początkujących, ale zaprojektowana do profesjonalnej pracy. Nigdy więcej nie będziesz musiał zmagać się z komputerem!

Ergonomiczna konstrukcja z najlepszą technologią

Zabierz kamerę OXO 4K do codziennej pracy aby rejestrować swoje zabiegi lub na warsztaty czy imponujący wykład z doskonałym obrazem live, z kamery zamontowanej na Twoich lupach. Lekka, 38-gramowa konstrukcja, światowa technologia obrazowania w ergonomicznej i elehanckiej obudowie nagrodzonej w 2019 roku RedDot Award design.

Podłącz kamerę OXO 4K do lup i zacznij cieszyć się pracą z niezakłóconym kątem widzenia (POV).OXO 4K kamera zabiegowaIdealna prezentacja szkoleniowa

Teraz uczestnicy zobaczą z Twojej perspektywy idealny obraz pola zabiegowego bez zniekształceń i drżenia obrazu.

Jeśli jesteś wykładowcą OXO 4K to niezastąpione narzędzie do prezentacji zabiegu z punktu widzenia operatora – dokładnie tak jak widzisz pole zabiegowe zobaczą je na ekranie  uczestnicy szkolenia w czasie rzeczywistym lub odtworzone z Twoich najlepszych nagrań.

Łatwo utworzysz też transmisję online.

OXO 4 K kamera zabiegowa filmy