Znieczulenie komputerowe Calaject w PZU Życie i Medicover

Opublikowano w Informacje

Medicover i PZU Życie wyposażają swoje przychodnie stomatologiczne w znieczulenie komputerowe CALAJECT.

Szukaj na mapie gabinetów ze znieczuleniem komputerowym CALAJECT.

Calaject w przychodniach Medicover pojawia się stopniowo od 2019 roku. PZU Życie wprowadza do swoich przychodni CALAJECT od marca 2020. Wybór duńskiego znieczulenia komputerowego CALAJECT przez renomowane sieci przychodni to kolejny krok w zwiększaniu komfortu i bezpieczeństwa pacjenta oraz poprawy ergonomii pracy lekarzy.

Duńskie urządzenie Calaject firmy RONVIG to znieczulanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii – poprawiające skuteczność, bardzo dobrze tolerowane przez pacjenta i wygodne dla lekarza.

Znieczulanie z Calaject umożliwia osiągnięcie przez pacjenta maksymalnego komfortu podczas leczenia oraz zmniejsza niepokój przed kolejną wizytą i compliance (chęć kontunuowania leczenia i powtarzania wizyty). Dla każdej przychodni priorytetem jest też zwiększone bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu przy w pełni kontrolowanym znieczuleniu (automatyczna aspiracja, kontrola oporu tkanek, zaprogramowana prędkość podawania znieczulenia).

Dla lekarza znieczulanie Calaject to zwiększenie strefy komfortu – niezwykłe istotne ułatwienie pracy, zwłaszcza znieczuleń PDL oraz zwiększenie ergonomii pracy.

Dla przychodni wykonujących wiele zabiegów ważna jest też duńska jakość i doskonały serwis producenta.

Calaject w PZU Życie i Medicover

Zapytaj nas o znieczulenie CALAJECT – tel. 61 870 82 10, 698 216 889 lub e-mail: biuro@getwell.pl