Kamera OXO 4K – doskonałe szkolenia zabiegowe / estetyczne online

Bezprzewodowa kamera OXO 4K to doskonały sposób na szkolenia zabiegowe online.

Można wcześniej nagrać wysokiej jakości obraz ze szkoleń zabiegowych / estetycznych lub transmitować go w czasie rzeczywistym online. Doskonałe i proste rozwiązanie na wysokiej jakości transmisję obrazu i zdalne szkolenie, które nie wymaga dodatkowych akcesoriów. Wystarczy podłączyć standardowym przewodem z usb smartfon lub tablet, który komunikuje się bezprzewodowo z kamerą, do komputera i udostępniać obraz online wykorzystując komunikatory lub profesjonalne platformy webinary.

Bezprzewodowa kamera OXO 4K -szkolenia zabiegowe online.OXO 4K kamera zabiegowa montowana na lupach, która umożliwia rejestrację i transmisję zabiegów w postaci zdjęć lub video przez wifi lub online.

Dzięki szybkiemu, wbudowanemu  wifi, możliwa jest też prezentacja szkoleniowa po bezpośrednim podłączeniu urządzeń mobilnych (smartfon, ipad) do kamery.

Posiada przetworniki obrazu Sony IMX377 i 2 obiektywy 4K. Nagrywa 4K / 30fps przy 60 Mb / s, 4x jakość 1080p na karcie SD.

Sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych lub opcjonalnego bezprzewodowego pedału OXO.

Kamera OXO 4K szkolenia stomatologiczne online

Czytaj więcej o OXO 4K

Znieczulenie komputerowe Calaject w PZU Życie i Medicover

Medicover i PZU Życie wyposażają swoje przychodnie stomatologiczne w znieczulenie komputerowe CALAJECT.

Szukaj na mapie gabinetów ze znieczuleniem komputerowym CALAJECT.

Calaject w przychodniach Medicover pojawia się stopniowo od 2019 roku. PZU Życie wprowadza do swoich przychodni CALAJECT od marca 2020. Wybór duńskiego znieczulenia komputerowego CALAJECT przez renomowane sieci przychodni to kolejny krok w zwiększaniu komfortu i bezpieczeństwa pacjenta oraz poprawy ergonomii pracy lekarzy.

Duńskie urządzenie Calaject firmy RONVIG to znieczulanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii – poprawiające skuteczność, bardzo dobrze tolerowane przez pacjenta i wygodne dla lekarza.

Znieczulanie z Calaject umożliwia osiągnięcie przez pacjenta maksymalnego komfortu podczas leczenia oraz zmniejsza niepokój przed kolejną wizytą i compliance (chęć kontunuowania leczenia i powtarzania wizyty). Dla każdej przychodni priorytetem jest też zwiększone bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu przy w pełni kontrolowanym znieczuleniu (automatyczna aspiracja, kontrola oporu tkanek, zaprogramowana prędkość podawania znieczulenia).

Dla lekarza znieczulanie Calaject to zwiększenie strefy komfortu – niezwykłe istotne ułatwienie pracy, zwłaszcza znieczuleń PDL oraz zwiększenie ergonomii pracy.

Dla przychodni wykonujących wiele zabiegów ważna jest też duńska jakość i doskonały serwis producenta.

Calaject w PZU Życie i Medicover

Zapytaj nas o znieczulenie CALAJECT – tel. 61 870 82 10, 698 216 889 lub e-mail: biuro@getwell.pl

Krakdent 2020 przeniesiony – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami

Z uwagi na to że Krakdent 2020 został wstępnie przeniesiony na 28-30 maja 2020

zapraszamy naszych wszystkich klientów, którzy umawiali się z nami na spotkania w sprawie doboru lup ExamVision, wypróbowania kamery zabiegowej OXO i prezentacji znieczuleń komputerowych CALAJECT, do kontaktu indywidualnego z GETWELL 61 870 82 10 w celu ustalenia dalszych kroków.

O terminie naszych wykładów i szkoleń poinformujemy jak najszybciej będzie to możliwe.