Umów się na dobór lup z naszym specjalistą

Cieszymy się, że jesteście Państwo zainteresowani wybraniem lup ExamVision do swojej pracy.

Aby umówić sie na prezentację, pomiary i dobór lup indywidualnych ExamVision:

zadzwoń 61 870 82 10 lub 698 216 889

e-mail: biuro@getwell.pl, facebook.com/examvisionpoland

Właściwie dobrane lupy zapewnią niezwykle komfortową pracę.

Powiekszenia lup ExamVision pomiary

Zarówno lupy HD Galilean jak i Kepler Kompakt są produkowane na indywidualne zamówienie z uwzglednieniem indywidualnych cech użytkownika, najczęściej asymetrycznego rozstawu źrenic, preferowanej odległości roboczej, korekcji wady wzroku w ukłądzie powiększającym teleskopów oraz na życzenie w szkłach otaczających opraw (okularowych).

Bierzemy pod uwagę także kształt twarzy i nosa, wysokość kości policzkowych, osadzenie uszu wzgledem nosa ponieważ od tego zależy odpowiednie ułożenie teleskopów blisko oczu, pod odpowiednim kątem do pozycji pracy. Od kształtu twarzy zależy też dobór opraw – nie mogą one opierać się na policzkach, muszą posiadać odpowiednią wielkość aby teleskopy mogły być prawidłowo umieszczone w szkłach okularowych.

Zawsze przed zamówieniem indywidualnych lup do produkcji dla Państwa wykonujemy dokładne pomiary optyczne i dobór właściwych opraw wraz z odpowiednim powiększeniem.

Pomocne dla nas bedzie jeśli w momencie umawiania wizyty będziecie Państwo posiadali niektóre dostępne dane dotyczące: rozstawu źrenic oraz wady wzroku, najlepiej w postaci ostatniej recepty od okulisty.

Jeśli ich nie posiadacie nie ma problemu, rozstaw źrenic zbadamy podczas spotkania pupilometrem, a wadę wzroku sprawdzimy z wykorzystaniem dioptromierza na Państwa okularach. Prosimy o przygotowanie swoich aktualnych okularów. Wcześniejsze podanie odpowiednich parametrów pozwoli nam po prostu lepiej przygotować się do spotkania, z odpowiednimi, dostosowanymi do Państwa modelami demonstracyjnymi lup.

Ustalimy też odległość roboczą, to odległość przy wyprostowanej, ergonomicznej pozycji, od oka operatora do środka pola zabiegowego. Tak, aby w pełni wykorzystać głębię ostrości naszych lup dla danego powiększenia.

 

Dlaczego indywidualna odległość robocza jest tak ważna?

Prawidłowa, wyprostowana, ergonomiczna pozycja podczas długotrwałej pracy zapewnia zdrowie i długą, wieloletnią pracę bez bólu.

Aby osiągnąć ergonomiczną pozycję należy pracować w najlepszych lupach umożliwiających dobranie indywidualnej odległości pracy uwzględniających wadę wzroku i posiadających doskonały układ optyczny.

Dostępne powiększenia lup ExamVision HD Galilean 2,3 / 2,8 / 3,3 / 3,8x i Kepler Kompakt 3,5 / 4,6 / 5,7x – zobacz jakie wybrać powiększenie.

Oprócz dobrze dobranych lup niezwykle ważne jest używanie ergonomicznego krzesła dopasowanego do stylu i pozycji pracy z pacjentem.

Niezwykle istotna jest wyższa pozycja pracy bez ucisku na naczynia w udach i podparcie/wymuszenie lordozy lędźwiowej – zobacz ergonomiczne krzesła BQE.

 

Doskonałe modele opraw lup ExamVision

Piękny i jednocześnie bezkompromisowo funkcjonalny projekt lup ExamVision wywodzi się z najlepszych duńskich tradycji. Duży wybór opraw o ciekawej kolorystyce w kilku rozmiarach. Do tego możliwe różne kolory zauszników z wygrawerowanym indywidualnie napisem i kilka rozmiarów antyalergicznych nosków.

Modele opraw lup ExamVision

 

ExamVision z Eye Protect System™

Jedyne lupy z systemem chroniącym siatkówkę bez zmiany kolorów.

ExamVision to pierwsze lupy chroniące oczy przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym.

Firma ExamVision w trosce o bezpieczeństwo oczu, wprowadziła innowacyjne rozwiązanie znanego na świecie producenta soczewek Essilor – system Eye Protect™ w teleskopach, skutecznie chroniący przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym oraz promieniowaniem UV.

Unikalny system filtracji jest wbudowany w soczewkę teleskopów – zapewnia idealnie przejrzystą soczewkę, nie zaburzając percepcji kolorów. Technologia Eye Protect System™  skutecznie absorbuje szkodliwe promieniowanie UVA oraz UVB oraz inteligentnie chroni przed światłem niebiesko-fioletowym.

Czytaj więcej o EYE PROTECT SYSTEM.