Oświetlenie

Oświetlenie pola zabiegowego z unikalną ochroną oczu

Oświetlenie pola zabiegowego w linii wzroku jest szczególnie ważne, zwłaszcza przy wyższych powiększeniach od 3,3 i we wszystkich systemach pryzmatycznych Kepler Kompakt i Advanced.

Lupy zabiegowe ExamVision oswietlenia pola zabiegowego


Systemy oświetlenia LED ExamVision dla zdrowia oczu

Systemy oświetlenia LED zaprojektowane i produkowane w Danii jako uzupełnienie lup ExamVision, dostarczają odpowiednią ilość światła z uwzględnieniem bezpieczeństwa oczu podczas pracy z intensywnym oświetleniem.

Jako jedyni na świecie połączyliśmy lampy LED dla lup, o obniżonej emisji szkodliwego światła niebieskiego, z systemem filtracji EYE PROTECT SYSTEM w teleskopie lupy.Oświetleni Exam Vision na lupach karbonowych

Lampy LED ExamVision montowane wygodnie i szybko na lupach oświetlają dokładnie pole widzenia i zabezpieczają Twoje oczy przed szkodliwym światłem niebieskim.

We wszystkich lampach ExamVision używamy lamp LED o “neutralnej bieli” (≤5 000 do ≤6,500 Kelvina), aby uzyskać jak najbardziej naturalne oświetlenie. Biorąc pod uwagę diody LED o wyższej wartości Kelvina (więcej niebieskiego światła) niż ExamVision Focus ™, należy pamiętać, że oznacza to wyższy poziom luksów, ale oznacza to również więcej nienaturalnego światła, zmęczenie oczu i ryzyko uszkodzenia siatkówki.


Mocowanie lampy na lupie ExamVision – “Fast Connect system”

Nasz precyzyjnie zaprojektowany “Fast Connect system” mocuje łatwo, wygonie i stabilnie lampę LED Mechanizm blokujący pozwala na zablokowanie i stabilne zamocowanie lampy chroniące przed jej wypadaniem i poruszeniem, jeśli jest to wymagane.

lampa do lup ExamVision

Wygodne i stabilne mocowanie lamp LED w lupach ExamVision “Fast Connect system” zapewnia doskonały klip z systemem mocowania go w lupach.

Klip posiada mozliwość zablokowania lampy za pomocą śruby aby była osadzona jeszcze bardziej stabilnie i nie wypadała z mocowania.

Do mocowania oświetlenia w innych lupach oferujemy klip uniwersalny lub opaskę czołową.


System oświetlenia dla lup indywidualnych ExamVision

 

Systemy oświetlenia LED zaprojektowane i produkowane w Danii jako uzupełnienie lup ExamVision, dostarczają odpowiednią ilość światła, z uwzględnieniem bezpieczeństwa oczu podczas pracy z intensywnym oświetleniem.

Jako jedyni na świecie połączyliśmy lampy LED dla lup, o obniżonej emisji szkodliwego światła niebieskiego, z systemem filtracji EYE PROTECT SYSTEM w teleskopie lupy.

Lampy przewodowe do lup ExamVision

Focus True – Naturalne, ciepłe światło ze zredukowaną ilością światła niebieskiego. 5000 K, 15800 Lux z 35 cm. Waga 17g. Czas pracy baterii do 24h.

Focus Bright – Intensywne, białe, silnie skoncentrowane światło. 6500 K, 18500 Lux z 35 cm. Waga 17g. Czas pracy baterii do 24h.

Nano – Naturalne, białe, rozproszone światło. Lampa jednosoczewkowa. 6500 K, 27400 Lux z 35 cm. Waga 9g. Czas pracy baterii do 24h.

Lampa bezprzewodowa do lup ExamVision

Essential One – Bezprzewodowa lampa montowana na lupach. Naturalne, białe światło 5750K, 14000 Lux z 35 cm. W zestawie 3 baterie do ładowania. Czas pracy 1 baterii do 2h. Waga lampy z baterią 23g.


Porównanie oświetlenia LED do lup ExamVision

 

Oświetlenie lup ExamVision Focus Bright

Focus Bright

Oświetlenie lup ExamVision Focus True

Focus True

Oświetlenie lampy ExamVision Nano

Nano

Oświetlenia lampy ExamVision Essential One

Essential One


 

Akcesoria do lamp LED ExamVision

Do lamp ExamVision oferujemy wiele akcesoriów: systemy mocowania do lup – mały, super stabilny klip ze specjalnie zaprojektownym i wbudowanym w tytanowe oprawy ExamVision systemem mocowania(tylko do lup ExamVision) lub uniwersalny z klipsem (do innych lup), opaska na głowę (do pracy bez lup), lekki i wygodny filtr do kompozytu montowany na oświetlenie ExamVision, wymienny przewód zasilający do lampy (uszkodzenie przewodu nie wymaga zmiany całego oświetlenia), klipy do mocowania unitu kontrolnego do paska.

Opaska do LED

Filtr do kompozytu

Wymienny przewód lampy

Klip uniwersalny

Klip do lup ExamVision

 


Nowość – teraz lupy zabiegowe ExamVision z Eye Protect System™

Jedyne lupy z systemem chroniącym siatkówkę bez zmiany kolorów.

ExamVision to pierwsze lupy chroniące oczy przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym.

Firma ExamVision w trosce o bezpieczeństwo oczu, wprowadziła innowacyjne rozwiązanie znanego na świecie producenta soczewek Essilor – system Eye Protect™ w teleskopach, skutecznie chroniący przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym oraz promieniowaniem UV.

Unikalny system filtracji jest wbudowany w soczewkę teleskopów – zapewnia idealnie przejrzystą soczewkę, nie zaburzając percepcji kolorów. Technologia Eye Protect System™  skutecznie absorbuje szkodliwe promieniowanie UVA oraz UVB oraz inteligentnie chroni przed światłem niebiesko-fioletowym.

Czytaj więcej o EYE PROTECT SYSTEM.


Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem ExamVision w Polsce. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomiary do zamówienia lup indywidualnych i ośiwetlenia, serwis producenta oraz kompleksową obsługę.

Wybierz doskonały przyrząd optyczny – indywidualne lupy zabiegowe ExamVision z korekcją każdej wady wzroku. Skontaktuj się z nami:

+48 61 870 82 10, +48 698 216 889

e-mail: biuro@getwell.pl


Więcej informacji na stronie ExamVision.com