Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowszego znieczulenia komputerowego CALAJECT duńskiej firmy RONVIG.

Artykuł bezbolesne leczenie -skutecznosć znieczulenia komputerowego Calaject

Przeczytaj badanie opublikowane w Magazyn Stomatologiczny

W zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przeprowadzono badanie, które wykazało, że w opinii badanych pacjentów system znieczuleń komputerowych Calaject pozwala na wykonanie znieczulenia, które jest efektywne i praktycznie bezbolesne.

Potwierdzona skuteczność znieczulenia komputerowego Calaject.

Z punktu widzenia lekarza urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie również ergonomiczne.

Nowoczesne i ekonomiczne znieczulenie komputerowe CALAJECT zwiększa komfort pracy (skuteczniejsze znieczulanie, mniejsze zmęczenie ręki po całym dniu znieczulania) oraz wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjentów (brak uczucia bólu i rozpierania).

Więcej informacji na stronie www.calaject.pl

 

 

Znajdź gabinety stosujace bezbolesne leczenie zębów ze znieczuleniem komputerowym CALAJECT

Zobacz gdzie jest gabinet z CALAJECT

Znieczulenie CALAJECT jest już bardzo często wybierane w pierwszej kolejności przy uruchomieniu nowych gabinetów stomatologicznych oraz w trakcie systematycznego rozwoju istniejących gabinetów.

Zobacz gabinety w Twojej okolicy z CALAJECT.

znieczulenie komputerowe calaject

 

 

 

 

 

 

 

Uproszczone finansowanie:

Siemens Finance i GETWELL

Finansowanie produktow Getwell Siemens Finance

W celu ułatwienia zakupu sprzetu RTG i znieczuleń komputerowych oferujemy Państwu uproszczone procedury finansowania z naszym partnerem Siemens Finance.

W ramach umowy z nami można sfinansować w uproszczony sposób inwestycję w wysokości nawet 250 000 EUR, co daje około 1 000 000 PLN.

W ramach jednej umowy pożyczki na zakup sprzętu stomatologicznego Siemens Finance może dodatkowo pożyczyć środki pieniężne na dodatkowe wyposażenie czy renowację gabinetu.

Jedynymi wymaganymi dokumentami od klienta są dowód osobisty oraz wypełniony wniosek o przyznanie finansowania.

Aby skorzystać z uproszczonej procedury wystarczy być lekarzem prowadzącym działalność gospodarczą.

Zapytaj nas o finansowanie zakupu znieczuleń: 61 8708210