ZNIECZULENIE

Calaject znieczulenie komputerowe bez dodatkowych kosztowKOMFORTOWE ZNIECZULANIE W TWOIM GABINECIE

CALAJECT™ to nowoczesne urządzenie duńskiej firmy RONVIG do bezbolesnego znieczulenia sterowanego komputerowo. Sekretem działania systemu są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego.

CALAJECT™ idealnie kontroluje parametry przepływu zgodnie z ustawieniami programu. Zabezpiecza w ten sposób przed bólem powodowanym rozpieraniem tkanek. Nawet znieczulenia podniebienne mogą być wykonywane bez uczucia dyskomfortu i bólu.

Znieczulenie śródwięzadłowe, umożliwiające precyzyjne znieczulenie pojedynczego zęba, jest zdecydowanie łatwiejsze i bezpieczniejsze z użyciem CALAJECT™.

Delikatne, praktycznie bezbolesne znieczulenie zdecydowanie poprawia komfort pacjenta podczas leczenia oraz buduje zaufanie do lekarza!

Calaject wystarczy 1 znieczulenie aby go miecUNIWERSALNE I WYGODNE

Specjalne ustawienia trzech programów:

  • do znieczuleń śródwięzadłowych (program 1),
  • nasiękowych (program 2)
  • przewodowych (program 3),

umożliwiają bardzo szerokie zastosowanie CALAJECT™.

WAŻNE
Program 1 może być stosowany również do znieczulenia śródkostnego. Ułatwia również podawanie żeli periodontologicznych w standardowych wkładach do znieczulenia.


DOWOLNA INSTALACJA

CALAJECT™ możemy ustawić wygodnie w dowolnym miejscu gabinetu, gdyż nie wymaga podłączenia do sieci podczas pracy (jest zasilany specjalną baterią). Do sterowania używamy pedału nożnego, dostarczanego w zestawie.

Jeżeli urządzenie będzie używane stacjonarnie, możemy wykorzystać wielofunkcyjny pedał nożny unitu (jeśli jest dostępny).

UNIT KONTROLNY

Dotykowy panel sterujący jest łatwy i prosty w obsłudze

• Unikalny system kontroli ciśnienia wstrzykiwania z automatycznym wyłączaniem przy zbyt wysokim oporze tkanek
• Zasilanie baterią litowo-jonową do ładowania, o bardzo dużej pojemności (do 5 godzin ciągłej pracy), bez konieczności podłączania do sieci
• Sygnał dźwiękowy informujący o szybkości przepływu środka znieczulającego (regulowana głośność)
• Sterowanie pedałem nożnym, możliwość użycia wielofunkcyjnego pedału unitu

Znieczulenie komputerowe Calaject unit kontrolny

UCHWYT DOZUJĄCY

Wyważony, ergonomiczny uchwyt dozujący

• Kontrola wzrokowa ilości środka znieczulającego podczas całej iniekcji
• Automatyczna aktywna aspiracja po zwolnieniu pedału sterującego
• Używany ze standardowymi igłami stomatologicznymi oraz wkładami z roztworem znieczulającym – bez dodatkowych kosztów jednorazowych akcesoriów
• Wygodna, stabilna podstawa do uchwytu dozującego i zamknięcia igły

TECHNIKI ZNIECZULANIA

Znieczulenie komputerowe Calaject techniki znieczulania

 

KOMFORTOWE ZNIECZULANIE W WIELU TECHNIKACH

CALAJECT™ ułatwia wygodne stosowanie różnorodnych technik znieczulania miejscowego: śródwięzadłowe (PDL), nasiękowe, przewodowe, a także podniebienne, doprzegrodowe i dobrodawkowe.

Specjalne ustawienia programów: do znieczulenia śródwięzadłowego (PDL), nasiękowego i przewodowego.

Kontrola parametrów przepływu środka znieczulającego w każdym z trzech programów pozwala na komfortowe znieczulanie – nawet przy iniekcjach podniebiennych.

Lekki i wyważony uchwyt długopisowy pozwala znieczulać w wygodnej, ergonomicznej pozycji. Do podawania środka znieczulającego nie używasz żadnej siły, Twoje mięśnie i stawy nie są narażone na dodatkowe napięcie. Stabilne podparcie palców na uchwycie ułatwia utrzymanie igły w nieruchomej pozycji.

KORZYŚCI DLA LEKARZA I PACJENTA

• KOMFORTOWE ZNIECZULENIE
Znieczulenie podawane bez bólu i uczucia dyskomfortu dla pacjenta – nawet w przypadku iniekcji podniebiennych. Dzięki znieczuleniu śródwięzadłowemu możliwe jest precyzyjne znieczulenie pojedynczego zęba. Zadowolony pacjent może opuścić gabinet bez nieprzyjemnego odrętwienia twarzy po zabiegu.

• EKONOMIA
Używając systemu CALAJECT™ nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów w porównaniu do tradycyjnego znieczulania karpulą. Stosujemy wyłącznie standardowe igły i znieczulenia.

• ZRELAKSOWANY PACJENT
Pacjent przekonany, że podawanie znieczulenia nie będzie bolesne, siada na fotelu zrelaksowany i spokojny – to wielka korzyść zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Strach i stres przed zabiegiem spowodowany zwykle lękiem przed bólem, można pokonać dzięki bezbolesnemu znieczulaniu i leczeniu.

• PRESTIŻ GABINETU
CALAJECT™ w Twoim gabinecie to dla pacjenta sygnał, że inwestujesz w najnowsze technologie, aby zapewnić optymalne i nowoczesne leczenie. Siła rekomendacji zadowolonego pacjenta jest nieoceniona.

ZNIECZULANIE PRZYJAZNE DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Komfortowe znieczulenie komputerowe dla doroslych i dzieci

SPECYFIKACJA

ZNieczulenie komputerowe Calaject Specyfikacja

 

PIĘKNY DUŃSKI PROJEKT

dopracowany w najdrobniejszych szczegółach nagrodzony reddot award oraz niezawodne znieczulanie gwarantowane przez najwyższej jakości komponenty urządzenia produkowanego przez RONVIG Dental Dania.

Znieczulenie komputerowe Calaject

Na czym polega znieczulenie komputerowe CALAJECT?

 

Czytaj więcej o CALAJECT ™ na stronie www.calaject.pl

Gabinety ze znieczuleniem komputerowym Calaject

Zobacz ile gabinetów stosuje znieczulenie Calaject

Delikatne, bezbolesne znieczulenie zdecydowanie poprawia komfort pacjenta podczas leczenia oraz buduje zaufanie do lekarza!

 

UMÓW SIĘ Z NAMI NA PREZENTACJĘ CALAJECT W SWOIM GABINECIE.

 

SKUTECZNOŚĆ ZNIECZULANIA

Znieczulenie komputerowe - Artykuł-Calaject-Magazyn-stomatologiczny-235x300

Przeczytaj artykuł Magazyn Stomatologiczny

W zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przeprowadzono badanie, które wykazało, że “w opinii badanych pacjentów system znieczuleń komputerowych Calaject pozwala na wykonanie znieczulenia, które jest efektywne i praktycznie bezbolesne. Z punktu widzenia lekarza urządzenie jest proste w obsłudze, a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie również ergonomiczne.” Przeczytaj cały artykuł opublikowany w czasopiśmie Magazyn Stomatologiczny.

PRODUCENT CALAJECT – SPECJALISTA W DZIEDZINIE ZNIECZULEŃ

Firma RONVIG od ponad 26 lat dostarcza dobrze znane produkty do znieczuleń dentystycznych ASPIJECT i PAROJECT. CALJECT – urzadzenie do bezbolesnych znieczuleń komputerowych jest produkowane zgodnie z najnowszymi standardami w technice dentystycznych znieczuleń. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia do bezbolesnych znieczuleń CALAJECT w Polsce jest firma GETWELL.

więcej o CALAJECT ™ na stronie www.calaject.pl – komputerowe znieczulanie bez dodatkowych kosztów* lub pobierz ulotkę.

Zobacz też Video instrukcje CALAJECT.

Gabinety stosujące znieczulenie komputerowe CALAJECT są już w całej Polsce!

Niezwykłe cechy CALAJECT (skuteczność bezbolesnego znieczulania, wygoda pracy, ekonomia) powodują, że CALAJECT jest chętnie wybierany przez właścicieli gabinetów stomatologicznych, którzy często dokupuja następne urządzenia do swoich kolejnych stanowisk lub gabinetów. Znajdź gabinet z CALAJECT w swojej okolicy.

Sprawdź ile gabinetów w stomatologicznych w Polsce ma już znieczulenie komputerowe CALAJECT.

  • Znieczulenie CALAJECT jest już bardzo popularne w całej Polsce z uwagi na skuteczność, wygodę, ekonomię i nowoczesny wygląd.
  • Znieczulenie CALAJECT jest już często wybierane w pierwszej kolejności przy uruchomieniu nowych gabinetów stomatologicznych oraz w trakcie systematycznego rozwoju istniejących gabinetów.

W OFERCIE GETWELL

ExamVision lupy indywidualne

Lupy indywidualne

Znieczulenie komputerowe Calaject

Znieczulenie Calaject

Aparaty RTG

Aparat RTG PORT X

Radiografia PortView

Radiografia PORT VIEW

Skaner PSP FireCR

Skaner PSP FireCR

Pantomograf Papaya

Pantomograf Papaya

Tomograf Papaya CT

Tomograf PAPAYA CT

Krzesla ergonomiczne BQE

Krzesła ergonomiczne BQE