DENTAL ADVISOR 2022 dla CALAJECT!

 

Nagroda dla Calaject Dental Advisor 2022

Mamy przyjemność ogłosić, że duńskie znieczulenie komputerowe CALAJECT firmy RONVIG zostało laureatem prestiżowej nagrody Dental Advisor w kategorii Urządzenie Znieczulające.

Od roku 1983 amerykańska firma Dental Advisor pomaga dentystom na całym świecie wybrać najlepszy, dostępny na rynku sprzęt do pracy. Dzięki długoterminowym badaniom klinicznym, opiniom oraz tabelom porównawczym Dental Advisor przedstawia obiektywne oceny produktów stomatologicznych, które przyczyniają się do poprawy jakości wykonywanych zabiegów w gabinetach.

Znieczulenie komputerowe CALAJECT zostało wybrane Urządzeniem Znieczulającym Roku ze względu na niezwykły komfort i prostotę użytkowania. Ergonomiczny uchwyt, inspirowany budową długopisu ułatwia chwyt oraz zapewnia maksymalną kontrolę wkłucia. Jasne do odbioru sygnały dźwiękowe urządzenia informują o prędkości i ciśnieniu podawanego znieczulenia.

Co ważne, dzięki uniwersalnym igłom oraz ampułkom, nie musimy martwić się o dodatkowe koszty eksploatacji. Zapewniamy, że zarówno Wy jak i Wasi pacjenci będziecie w pełni zadowoleni z użytkowania znieczulenia komputerowego CALAJECT. 

Znieczulenie komputerowe Calaject