TOMOGRAFY

Przedstawiamy najnowszy tomograf PAPAYA CT:

Tomograf CBCT (wiązki stożkowej) z pantomografem i możliwością rozbudowy do cefalostatu o najnowocześniejszych rozwiązaniach, przyjaznej  obsłudze i doskonałym wyglądzie.

Tomograf PAPAYA CT

  • Najnowszy tomograf PAPAYA CT: tomograf CBCT (wiązki stożkowej) z pantomografem i możliwością rozbudowy do cefalostatu – pełna diagnostyka stomatologiczna w jednym kompaktowym urządzeniu o niewielkich wymiarach
  • System wyposażony w 2 sensory (3 w przypadku rozbudowy do CEFALO) – automatyczna zmiana ustawień do wybranej funkcji urządzenia jednym przyciskiem bez konieczności przekładania sensora
  • Najmniejsze wymiary i powierzchnia instalacji urządzenia z cefalostatem – w odróżnieniu od innych urządzeń tego typu, cefalostat umieszczony jest w jednej linii z ramieniem tomografu dzięki innowacyjnej konstrukcji cephalo open X-ray– zdecydowanie mniejsze wymiary.

Czytaj więcej o PAPAYA CT.

Doradztwo – radiologia stomatologiczna.

Doradzimy wybór optymalnego sprzętu, miejsca instalacji oraz przybliżymy wymagania dotyczące rejestracji sprzętu. Wykonujemy również Projekty Osłon Stałych niezbędne do rejestracji.

Skontaktuj się z doradcą Getwell w celu umówienia się na bezpłatną konsultację i ocenę gabinetu, tel. 696 054 800 lub 61 870 82 10.

W naszej ofercie również

Tomografy serii VOLUX.

Innowacyjne tomografy wiązki stożkowej VOLUX 3D pozwalają na pełną diagnostykę 3D w gabinecie stomatologicznym. W ofercie posiadamy 3 typy tomografów o zróżnicowanym polu obrazowania i funkcjach.

tomograf stomatologiczny o średnim polu obrazowania

VOLUX 6

Tomograf stomatologiczny o dużym polu obrazowania

VOLUX 9

Tomograf stomatologiczny o dużym polu obrazowania z pantomografem i cefalostatem

VOLUX 21 C

VOLUX 6 – tomograf komputerowy wiązki stożkowej MFOV – średnie pole obrazowania.

Idealne narzędzie diagnostyczne dla implantologii i endodoncji. Duża rozdzielczość i pole obrazowania 85 x 85 mm pozwala na precyzyjną diagnostykę i planowanie zabiegów.

Jeden skan obejmuje oba łuki zębowe oraz dno zatok szczękowych lub inny wybrany obszar. Innowacyjny system VOI umożliwia osiągnięcie rozdzielczości/voxela poniżej 0,08 mm

VOLUX 9 – tomograf komputerowy wiązki stożkowej LFOV – duże pole obrazowania

Zwiększone możliwości diagnostyczne. Pole obrazowania 150 x 150 mm umożliwia pełną diagnostykę twarzoczaszki, a także zastosowanie w laryngologii i neurologii.

Jeden skan obejmuje oba łuki zębowe ze stawami skroniowo-żuchwowymi i zatokami, ucho czy kręgosłup szyjny. Niespotykany dla takiego pola obrazowania voxel poniżej 0,1 mm dzięki VOI.

VOLUX 21 C – cyfrowy system 3 w 1. Tomograf 3D z pantomografem i cefalostatem

Kompleksowy system diagnostyki RTG dla gabinetów stomatologicznych o szerokim zakresie usług (stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, implantologia).

Najwyższa jakość obrazowania dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wygodne wykonywanie badań CT, panoramicznych i cefalo. Duże pole obrazowania 3D, one shot cephalo wraz z panoramą – 2 sensory bez konieczności zmiany.

Uproszczone finansowanie:

Siemens Finance

Finansowanie produktow Getwell Siemens Finance

Ulotka finansowanie GETWELL

 

W celu ułatwienia zakupu sprzetu RTG i znieczuleń komputerowych oferujemy Państwu uproszczone procedury finansowania z naszym partnerem Siemens Finance.

W ramach umowy z nami można sfinansować w uproszczony sposób inwestycję w wysokości nawet 250 000 EUR, co daje około 1 000 000 PLN.

W ramach jednej umowy pożyczki na zakup sprzętu stomatologicznego Siemens Finance może dodatkowo pożyczyć środki pieniężne na dodatkowe wyposażenie czy renowację gabinetu.

Jedynymi wymaganymi dokumentami od klienta są dowód osobisty oraz wypełniony wniosek o przyznanie finansowania.

Aby skorzystać z uproszczonej procedury wystarczy być lekarzem prowadzącym działalność gospodarczą.