Komfort dla Twojego wzroku – Lupy premium na Konferencji Implanty 2017

Opublikowano w Informacje

Lupy zabiegowe premium ExamVision Implanty 2017Lupy premium ExamVision zostały zaprezentowane na konferencji IMPLANTY 2017 Quintessenz, Hotel Warszawianka Jachranka – 17-19.11.2017

Dziękujemy Państwu za spotkania i zainteresowanie lupami zabiegowymi klasy premium firmy ExamVision.

Bezkompromisowa jakość unikalnego układu optycznego lup ExamVision od dostawcy Leica, który daje niesamowitą głębię ostrości, szerokie pole widzenia, jasność i dokładność pracy w powiększeniu, spotkała sie z uznaniem wielu doświadczonych implantologów, którzy już wiele lat pracują w powiększeniu np. z mikroskopem.

Wielu lekarzy pracujacych z mikrospem wybiera jako idealne dodatkowe rozwiązanie właśnie lupy ExamVision do codziennej pracy dzięki tej unikalnej jakości pracy w powiększeniu.

Doskonałe lupy w bardzo stabilnych tytanowych oprawach, z układem optycznym w tytanowych teleskopach i stabilnie przytwierdzone oświetlenie zapewniają szybki dostęp do powiekszenia w każdym gabinecie.

Jakość optyki i możliwość korekcji każdej wady wzroku w lupach ExamVision jest bezcenna dla komfortu całodziennej pracy w powiększeniu.

Zapraszamy do kontaktu z Getwell +48 61 870 82 10