Jesień 2017 kalendarz targów stomatologicznych Getwell – indywidualne lupy stomatologiczne, ergonomiczne krzesła, znieczulenia komputerowe, przenośne rtg, pantomografy, tomografy

Opublikowano w Informacje
Tags:, , , , ,

Na targach i konferencjach stomatologicznych jesienią 2017 zaprezentujemy Państwu lupy stomatologiczne ExamVision o bardzo dużym polu i głębi widzenia dzięki zastosowanej specjalnej konstrukcji teleskopów i jakości achromatycznego układu optycznego, z indywidualnym doborem do Państwa wybranej odległości roboczej, rozstawu źrenic i mocy soczewek w teleskopach i okularach.

Najwyższej jakości Lupy ExamVision pozwalają na komfortową i ergonomiczną pracę w powiekszeniu bez uciążliwego zginania i typowych dolegliwości bólowych z tym związanych.

Zapraszamy do spotkania z przedstawicielem GETWELL – podczas targów będziemy mogli dokonać indywidualnych pomiarów i dobrać najlepsze lupy dla Państwa.

Dla osób, które obawiają się lub mają już dolegliwości bólowe pleców doskonałym uzupełnieniem lup sa ergonomiczne krzesła BQE do różnych typów pracy. Unikalne krzesło Dynamic BQE, z opatentownym mechanizmem dynamicznym i udowodnioną skutecznością w redukcji bólu pleców, używa już 40% stomatologów w Holandii.

Pokażemy też tradycyjnie komfortowe znieczulenie komputerowe Calaject, gdzie komfort znieczulania wiąże się też z ekonomią (koszt znieczulanie jak karpulą z wykorzystaniem powszechnych igieł i ampułek)

W naszej ofercie są również doskonałe, przenośne zestawy RTG Port X z radiografią lub skanerem PSP oraz pantomografy i tomografy Genoray.

Jesień 2017 kalendarz targów stomatologicznych Getwell:

Zakończenie lata z PDD, Sopot – 26.08.2017

CEDE, Poznań – 14-16.09.2017, stoisko A1.1. w pawilonie 8A

DaysFORdentist, Hotel Windsor Jachranka – 20-21.10.2017
IMPLANTY 2017 Quintessenz, Hotel Warszawianka Jachranka – 17-19.11.2017