Lupy zabiegowe premium ExamVision na Konferencji Meet the Master 3, 8-9.12 Hotel Westin

Lupy zabiegowe premium ExamVisionDziękujemy za spotkania 8-9 grudnia Hotel Westin Warszawa

8-9 grudnia konferencja Meet the Master 3

Na naszym stoisku wykonywaliśmy pomiary lup zabiegowych klasy premium ExamVision i prezentacja wygodnych znieczuleń komputerowych Calaject.

 

Lupy zabiegowe premium ExamVision na konferencji Meet the Master 3Lupy ExamVision to lupy na zamówienie, które wykonujemy w Danii w terminie 6-8 tygodni od zamówienia poprzedzonego wykonaniem indywidualnych pomiarów.

Nasze lupy posiadają możliwość korekcji prawie każdej wady wzroku w szkłach otaczających co ułatwia wielogodzinną pracę oraz w teleskopach. Ustalamy również indywidualną odległość roboczą, która wynika z indywidualnych preferencji, stylu pracy i wzrostu.

Kąt ustawienia teleskopów w lupach jest również ustalany indywidualnie, w stomatologii to zazwyczaj 30 stopni ale istnieje możliwość ustalenia najbardziej dopasowanego kąta patrzenia.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnej wizyty przedstawiciela 61 870 82 10.

Zapraszamy na pomiary lup indywidualnych Konferencja OSIS 2 grudnia 2017 hotel Mariott

Lupy premium ExamVisionLupy premium ExamVision wyznaczają nowy standard pracy w powiekszeniu.

Nasze lupy premium to doskonały przyrząd optyczny.

Dzięki wysokiej jakości układu optycznego od dostawcy Leica, perfekcyjnej konstrukcji, opartej na materiałach premium oraz indywidualnemu dostosowaniu do operatora zapewniają maksymalną dokładność pracy, przy dużej głebi ostrości i jasności pola zabiegowego.

Nasi specjaliści zapewnią profesjonalny dobór optyczny lup z wykorzystaniem zaawansowanych narzedzi optycznych i pomiaru Państwa cech indywidualnych.

Zapraszamy na spotkanie z nami podczas konferencji OSIS 2 grudnia Hotel Mariott.

Lupy zabiegowe OSIS 2017Lupy zabiegowe ExamVision Osis 2017

 

Dziękujemy za spotkania zapraszamy do kontaktu 61 870 82 10

Komfort dla Twojego wzroku – Lupy premium na Konferencji Implanty 2017

Lupy zabiegowe premium ExamVision Implanty 2017Lupy premium ExamVision zostały zaprezentowane na konferencji IMPLANTY 2017 Quintessenz, Hotel Warszawianka Jachranka – 17-19.11.2017

Dziękujemy Państwu za spotkania i zainteresowanie lupami zabiegowymi klasy premium firmy ExamVision.

Bezkompromisowa jakość unikalnego układu optycznego lup ExamVision od dostawcy Leica, który daje niesamowitą głębię ostrości, szerokie pole widzenia, jasność i dokładność pracy w powiększeniu, spotkała sie z uznaniem wielu doświadczonych implantologów, którzy już wiele lat pracują w powiększeniu np. z mikroskopem.

Wielu lekarzy pracujacych z mikrospem wybiera jako idealne dodatkowe rozwiązanie właśnie lupy ExamVision do codziennej pracy dzięki tej unikalnej jakości pracy w powiększeniu.

Doskonałe lupy w bardzo stabilnych tytanowych oprawach, z układem optycznym w tytanowych teleskopach i stabilnie przytwierdzone oświetlenie zapewniają szybki dostęp do powiekszenia w każdym gabinecie.

Jakość optyki i możliwość korekcji każdej wady wzroku w lupach ExamVision jest bezcenna dla komfortu całodziennej pracy w powiększeniu.

Zapraszamy do kontaktu z Getwell +48 61 870 82 10