Powystawowy pantomograf PAPAYA

Doskonały, demonstracyjny pantomograf PAPAYA z oprogramowaniem medycznym TRIANA oraz stanowiskiem komputerowym w specjalnej cenie do końca 2017. Gwarancja 24 miesiące.

Cena nowego produktu 71 000 PLN!

Zadzwoń do nas i zapytaj o cenę pantomografu powystawowego: 61 870 82 10

Pantomograf używany promocja

Opis produktu:

Pantomograf Papaya (wyprodukowany 10.2016) był demonstrowany wyłącznie podczas imprez targowych i konferencji w Polsce. Pantomograf był używany tylko podczas prezentacji i jest w idealnym stanie, nie wykonywał ekspozycji w gabinecie.

Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję producenta (instalacja na terenie Polski w cenie, serwis gwarancyjny i szkolenie przedstawiciela w Polsce Getwell, gwarantowany przez Genoray EU GmbH Berlin). W cenie kompletne stanowisko komputerowe oraz fartuch ochronny.

W standardzie semi-tomografia (CUST) oraz Multi-Focus.

Multi-Focus w pantomografie PAPAYA to aż 5 obrazów z jednej ekspozycji. Zrób 1 skan i wybierz najlepszy pantomogram bez dodatkowego promieniowania.

Unikalne rozwiązania technologiczne umożliwiły stworzenie nowoczesnego, kompaktowego pantomografu cyfrowego PAPAYA o najwyższej jakości obrazowania i najmniejszych na rynku wymiarach.

W PAPAYA zadbano o każdy szczegół, w tym o najlepszą wygodę osoby obsługującej urządzenie.

Funkcja Multi-Focus to aż 5 warstw podczas jednej ekspozycji!

pantomografia-papya-plus-multi-focusZastosowana w pantomografie PAPAYA technika Multi-Focus daje pewność uzyskania ostrych zdjęć o dużej wartości diagnostycznej. Jeden skan (tym samym jedna dawka promieniowania) pozwala na otrzymanie 5 warstw panoramy do wyboru bez potrzeby powtarzania badania i powtórnego napromieniowania pacjenta.

Funkcja Semi-tomografii to przekroje poprzeczne wyrostka zębodołowego.

semi-tomografia-cust-papayaFunkcja semi-tomografii (CUST) rozszerza możliwosci diagnostyczne o przekroje poprzeczne wyrostka zębodołowego.semi-tomografia-papaya-przekroje