KONTAKT

Getwell

GETWELL Sp. z o.o.

ul. Milczańska 48a/1, 61-248 Poznań

+48 61 870 82 10, +48 698 216 889

Kontakt serwis: +48 696 054 800

e-mail: biuro@getwell.pl

Konto Getwell: BZ WBK 45 1090 1359 0000 0001 1023 9185

logo Getwell

 

 

Naszą misją jest zwiększanie komfortu i ergonomii

Getwell od wielu lat dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania poprawiające komfort i ergonomię pracy w stomatologii i medycynie. Getwell to wyłączny dystrybutor renomowanych firm: duńskie znieczulenie komputerowe Calaject Ronvig, zabiegowe lupy indywidualne TTL ExamVision, holenderskie krzesła ergonomiczne BQE, radiologia Genoray i 3Disc.

W naszej ofercie:

ExamVision lupy indywidualne

Lupy indywidualne

Znieczulenie komputerowe Calaject

Znieczulenie Calaject

Aparaty RTG

Aparat RTG PORT X

Radiografia PortView

Radiografia PORT VIEW

Skaner PSP FireCR

Skaner PSP FireCR

Pantomograf Papaya

Pantomograf Papaya

Tomograf Papaya CT

Tomograf PAPAYA CT

Krzesla ergonomiczne BQE

Krzesła ergonomiczne BQE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem:

Genoray to firma produkująca urządzenia do diagnostyki RTG z wieloletnią tradycją medyczną: C-Arm, Mammografy, jak i stomatologiczną: przenośne aparaty RTG z radiografią, nowoczesne pantomografy i tomografy

Lupy na miare ExamVision

ExamVision to duński producent najwyższej jakości lup indywidualnych, z ekologicznej wyspy SAMSO. Każdy produkt jest indywidualnie dobierany, jak najlepsze okulary przez doświadczonych specjalistów, dlatego ostateczny efekt zadowala najbardziej wymagających użytkowników dla, których praca w powiększeniu stała się standardem.

RONVIG Dental z Danii od wielu lat rozwija najlepsze systemy znieczuleń. CALAJECT to komfortowe znieczulanie komputerowe, które dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, unikalnej technice i wysokiej jakości każdego urządzenia pozwala na komfortowe i ergonomiczne znieczulanie pacjentów.

Nowoczesne rozwiązania w diagnostyce RTG to też skanery PSP (płytek fosforowych), które umożliwiaja szybką, wielogabinetową diagnostyke RTG.

3 Disc Imaging dostarcza sprzęt o nieiwielkich wymiarach i ciekawym wzornictwie.

 

Krzesla ergonomiczne BQE

BQE z Holandii produkuje ergonomiczne krzesła dla medycyny, stomatologii, laboratoriów i dla wszystkich dla których wygodna, zdrowa pozycja siedząca ma znaczenie. Twórca firmy – fizjoterapeuta udowodnił, że krzesła BQE pomagają redukować dolegliwości bólowe pleców wynikające z niewłaściwej pozycji podczas pracy.