Na czym polega znieczulenie komputerowe?

CALAJECT™ to nowoczesne urządzenie duńskiej firmy RONVIG do bezbolesnego znieczulenia sterowanego komputerowo.

Znieczulenie Calaject

Znieczulenie komputerowe CALAJECT – jednostka sterująca i uchwyt dozujący

Na czym polega znieczulenie komputerowe CALAJECT?

Sekretem działania systemu znieczulania komputerowego są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego w 3 różnych programach znieczuleń.

Ból i uczucie rozpierania podczas podawania znieczulenia tradycyjną metodą, karpulą, wynika ze zbyt szybkiego podawania znieczulenia oraz braku kontroli nad szybkością w stosunku do oporu tkanek. Po takim znieczuleniu występuje też często uczucie drętwienia i długotrwały dyskomfort.

Dlaczego znieczulenie komputerowe CALAJECT nie boli?

Znieczulenie komputerowe CALAJECT™ idealnie kontroluje parametry przepływu środka znieczulającego zgodnie z ustawieniami danego programu. Zabezpiecza w ten sposób przed bólem spowodowanym rozpieraniem tkanek. Nawet znieczulenia podniebienne mogą być wykonywane bez uczucia dyskomfortu i bólu.

Regional nerve block

Znieczulenie przewodowe

Znieczulenie komputerowe CALAJECT posiada 3 programy:

PROGRAM 1 – zalecany do znieczuleń śródwięzadłowych
PROGRAM 2 – zalecany do znieczulenia nasiękowego
PROGRAM 3 – zalecany do znieczulenia przewodowego

Na czym polega różnica w programach znieczuleń komputerowych CALAJECT?

Palatal injection

Znieczulenie podniebienne

calajecthand_fade

WYgodny uchwyt dozujący i kontrola wzrokowa ampułki

Każdy program znieczuleń ma inne zastosowanie w przygotowaniu różnych zabiegów stomatologicznych, dlatego różnią się one wzrostem szybkości podawania środka znieczulającego, możliwością modyfikacji szybkości podawania w zależności od oporu tkanek i potrzeby za pomocą wygodnego, jednoklawiszowego pedału sterującego. Urządzenie mierzy też zawsze opór tkanek podczas podawania środka znieczulającego.

Oczywiście każdy program wyposażony jest w automatyczne zabezpieczenia (wyłączenie) przy zbyt wysokim oporze tkanek dla danego programu.

W każdym programie jest też wbudowana automatyczna aspiracja, która pozwala na błyskawiczną kontrolę czy krew nie pojawia się w ampułce środka znieczulającego co oznacza wkłucie do naczynia krwionośnego.

Dlaczego znieczulenie komputerowe CALAJECT ma idealną konstrukcję?

Delikatny i wyważony uchwyt dozujący pozwala na stabilny uchwyt i precyzyjne podanie znieczulenia a przeźroczysta końcówka pozwala na stały i wygodny kontakt wzrokowy z ampułką ze środkiem znieczulającym – kontrolę ilości pozostałego środka i aspiracji w razie potrzeby.

Co jeszcze sprawia, że CALAJECT jest idealnym wyborem dla każdego gabinetu stomatologicznego?

  • Jednostka sterująca jest elegancka, otrzymała prestiżową nagrodę za design Red Dot Award.
  • Obsługa znieczuleń jest prosta – 3 przyciski odpowiadajace 3 programom znieczuleń, wskaźnik ciśnienia (oporu tkanek) i wskaźnik pracy urządzenia, jednoprzyciskowy, prosty w obsłudze pedał sterujący.
  • Urządzenie pracuje zarówno bezprzewodowo (do 8 godzin ciągłej pracy) – łatwość przenoszenia z gabinetu do gabinetu oraz w podłączeniu do sieci elektrycznej
  • Wymiana ampułek jest prosta i szybka
  • Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do pracy poza ampułkami ze środkiem znieczulającym i igłami ale są one standardowe, jak do karpuli i ogólnodostępne, czyli brak dodatkowych kosztów znieczulania.
  • Niezawodność urządzenia, doskonały serwis i warunki gwarancyjne zapewnia duński producent RONVIG – specjalista w dziedzinie znieczuleń oraz firma GETWELL wyłączny dystrybutor w Polsce

Nowoczesne i ekonomiczne znieczulenie komputerowe CALAJECT zwiększa komfort pracy (skuteczniejsze znieczulanie, mniejsze zmęczenie ręki lekarza po całym dniu znieczulania) oraz wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjentów (brak uczucia bólu i rozpierania).

Znieczulenie CALAJECT jest już bardzo często wybierane w pierwszej kolejności przy uruchomieniu nowych gabinetów stomatologicznych oraz w trakcie systematycznego rozwoju istniejących gabinetów.

Zobacz gabinety w Twojej okolicy z bezbolesnym znieczuleniem komputerowym CALAJECT.

Chętnie wyjaśnimy dalsze wątpliwości i pytania

Zapraszamy do kontaktu GETWELL

GETWELL Sp. z o.o.

ul. Milczańska 48a/1, 61-248 Poznań

Obsługa klienta, sprzedaż: +48 61 870 82 10

Kontakt sprzedaż: +48 698 216 889

Kontakt serwis: +48 696 054 800

e-mail: biuro@getwell.pl

 

logo GetwellFirma Getwell specjalizuje się w sprzedaży sprzętu rentgenowskiego oraz znieczuleń komputerowych.

Już od 11 lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dla rynku medycznego i stomatologicznego.

Zaufali nam liderzy w swoich kategoriach. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce dla stomatologii firm Genoray, CSN Industrie, RONVIG oraz 3DISC. Zapewniamy gwarancję producenta, profesjonalny serwis oraz szkolenia.

 

Uproszczone finansowanie

Siemens Finance i GETWELL

 

Finansowanie produktow Getwell Siemens Finance

Ulotka Finansowanie GETWELL

W celu ułatwienia zakupu znieczuleń komputerowych oferujemy Państwu uproszczone procedury finansowania z naszym partnerem Siemens Finance.

W ramach umowy z nami można sfinansować w uproszczony sposób inwestycję w wysokości nawet 250 000 EUR, co daje około 1 000 000 PLN.

W ramach jednej umowy pożyczki na zakup sprzętu stomatologicznego Siemens Finance może dodatkowo pożyczyć środki pieniężne na dodatkowe wyposażenie czy renowację gabinetu.

Jedynymi wymaganymi dokumentami od klienta są dowód osobisty oraz wypełniony wniosek o przyznanie finansowania.

Aby skorzystać z uproszczonej procedury wystarczy być lekarzem prowadzącym działalność gospodarczą.

Zapraszamy do kontaktu: 61 870 82 10